„Światło – Czyni – Cuda”

Zapraszamy amatorów wieczornych spacerów, miłośników przyrody, dzieci, młodzież, ich rodziców oraz dziadków, a także osoby siedzące w domach, których zimowe wieczory nużą, do Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego na fascynującą iluminację oraz niezwykłe pokazy laserowe.
W związku z dużym zainteresowaniem Wrocławian odwiedzających Ogród Botaniczny organizatorzy przedłużają czas jego iluminacji do 14 lutego.
Pokazy iluminacji i spektakle odbywać sie będą w weekendy (piątek - sobota - niedziela) od 22 stycznia. Nowością będzie mapping 3D "Baśniowy zamek" oraz specjalne animacje laserowe na Walentynki. Iluminacja Ogrodu i spektakle świetlne odbywać się będą w godzinach od 17.00 do 21.00 według następującego harmonogramu:Organizatorem wieczornych wydarzeń jest Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z firmami Visual Sensation laser shows & technologies i LBL VAP Signify (Philips) – iluminacje.

Organizatorzy zobowiązują odwiedzających Ogród do przestrzegania zasad zachowania dystansu społecznego oraz do zasłaniania ust i nosa, zgodnie z ogólnie przyjętymi wymaganiami obowiązującymi w kraju.

POWRÓT DO MENU